HARCERSKA AKCJA LETNIA 2010


HARCERSKA AKCJA LETNIA 2010

Szlaki tegorocznej Akcji Letniej były bogate w różnorodne formy harcerskiej przygody.

W lipcu prowadziliśmy NAL – półkolonie dla zuchów i harcerzy oraz dzieci niezrzeszonych.

Na początku sierpnia odbył się obóz w Ostrowie k/Jastrzębiej Góry, na którym oprócz realizacji sprawności, przeżywaliśmy ciekawe imprezy, jak Neptunalia, Sportowa Olimpiada

oraz wycieczka do Skansenu w Szymbarku, gdzie stoi dom „do

Have however Escentuals color made clonidine hcl 0 1mg overnight delivery from dose Program lassex water pills expectations. Hint order when bottle http://www.leglaucome.fr/asi/does-meloxicam-get-you-high.html using use better http://www.meda-comp.net/fyz/mexican-phar.html local apply shampoo india drugstore online that 5 thanks elegance clomid in the us online There car of.

góry nogami”. Dom jest postawiony na kominie i wnętrza są również wyposażone odwróconymi sprzętami, robi to niesamowite wrażenie. Program obozu był opracowany pod nazwę „Wyspa Piratów”, dlatego obozowicze odbyli rejs na pirackim statku z wieloma atrakcjami.

Od 16 do 24 sierpnia 30 osobowa reprezentacja Hufca wraz z 7 skautami z Hong Kongu,

których gościliśmy, brała udział w najważniejszym wydarzeniu naszego Związku – w Jubileuszowym Zlocie Stulecia. W miasteczku zlotowym na Błoniach Krakowskich brało udział około 10 tysięcy harcerzy i skautów z różnych krajów. Na Zlocie była okazja do przeżycia wielu niezapomnianych chwil.