11 Listopada Święto Niepodległości

Zuchy, harcerzy i kadrę instruktorską zapraszamy do udziału w obchodach Święta Niepodległości:

godz. 11.30 – uroczysta msza  św. za Ojczyznę w kościele parafialnym w Czerwonaku. Po mszy złożenie kwiatów pod pomnikiem „Poległych i pomordowanych za wolność tej ziemi”.

godz. 13.45 – oficjalnie rozpoczęcie III Biegu Niepodległości. Biuro zawodów usytuowane będzie na obiekcie „Orlik” w Czerwonaku przy ul. Św. Wojciecha, czynne od godz. 13.00. Pierwszy bieg rozpocznie się o godz. 14.00. Trasy od 60m do 5500m (również nordic walking).  Dla wszystkich uczestników przewidziane są koszulki, medale, napój i ciepły posiłek.

W tym dniu  harcerze Hufca ZHP Czerwonak będą sprzedawać flagi i rozdawać biało-czerwone rozetki.